Turkçe | English   

 
 
Faliyetler
2007 Yılı Faaliyetleri

13 Aralık 2007
Perşembe
Eskişehir Anemon Otel´de gerçekleşen Türkonfed 11. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi `´ İş Dünyasında Kadın `´ adlı programa TİKAD Başkan Yardımcısı sayın Demet Çetindoğan Sabancı konuşmacı olarak katılmıştır.
29 Ekim 2007
Pazartesi
18:00 - 22:00 saatleri arasında değerli üyelerimiz ve seçkin misafirlerin yer aldığı yemekli tekne gezisi düzenlenmiştir.
26 Ekim 2007
Cuma
Çırağan Sarayı Mabeyn Salonunda, Dünya Bilim ve Sanat Akademisi´nin (World Academy of Art and Science-Waas www.worlacademy.org) Türkiye´de yaptığı `´Geleceğe Bakış;kazanılmış dersler´´ (A look into the future;Challenges and lesson learned ) isimli 300 kişilik katılımla yabancı katılımcılarında bulunduğu ve Sayın Başbakanımız´ın da konuşmacı olarak katıldığı bir sempozyum yapılmıştır.
18 Ekim 2007
Perşembe
Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı sayın Fatma Şahin dernek merkezimizde sayın Başkanımız Nilüfer Bulut´u ziyaret ettiler.
26 Eylül 2007
Çarşamba
Les Ottomans Otel´de TİKAD üyeleri, İstanbul Milletvekilleri, Bakanlar, Konsolosluklar, Ruhani Liderler, sayın Başbakanımız, sayın Cumhurbaşkanımız ve iş dünyasının da davetli olduğu `´ Dinler Arası Hoşgörü İftarı `´ yapılmıştır.
03 Temmuz 2007
Salı
Türkiye´nin ekonomik ve siyasi istikrarı konulu panel yapılmıştır.
05 Mayıs 2007
Cumartesi
Türkiye - İstanbul Konferansı yapılmıştır.
11 Nisan 2007
Çarşamba
NEWW´in faaliyet kapsamında yer alan komite toplantısı Paris´te gerçekleştirilmiştir.
05 Nisan 2007
Perşembe
T.B.M.M tören salonunda derneğimizin üyelerinin de bulunduğu ödül töreninde TİKAD T.B.M.M üstün hizmet ödülüne sahip olmuştur.
30 Mart 2007
Cuma
TÜSİAD başkanı Arzuhan Yalçındağ´ın konuşmacı olarak katıldığı Avrupa´nın `´ Fermuar Sistemi `´ olarak adlandırdığı `´ Bir Sana, Bir Bana `´ adı altında bir toplantı yapılmıştır.
08 Mart 2007
Perşembe
8 Mart "Dünya Kadınlar Günü" münasebetiyle Kadın ve Aileden sorumlu Devlet Bakanlığına bağlı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Belediye Başkanlığı işbirliği ile Nevşehir Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde "Toplumsal Yaşamda Kadınlarımız" konulu panelde TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut konuşmacı olarak yer aldı.
07 Mart 2007
Çarşamba
Devlet Bakanı ve AB Baş müzakereci Sayın Ali Babacan´ın yemek davetine TİKAD olarak katılım sağlandı.
03 Mart 2007
Cumartesi
Kahramanmaraş Girişimci Kadınlar Derneğinin düzenlemiş olduğu sempozyumda, TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut konuşmacı olarak yer aldı.
10 Şubat 2007
Cumartesi
NEEW´in faaliyet takvimine göre Güney Afrika toplantısına katılım gerçekleştirildi.
24 Ocak 2007
Çarşamba
Les Ottomans Otel´de Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Polonya Cumhurbaşkanı L. Kaczynsk´nin katılımıyla; Türkiye´nin Avrupa Gelişimindeki Katkılarından ötürü Akademisyen Seçici kurul tarafından belirlenen isimlere verilmek üzere "2006 Yılı Başarı Ödülleri" töreni gerçekleştirildi.Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Yılın Devlet Adamı", Sayın Polonya Cumhurbaşkanı da AB sürecinde Türkiye´ye olan desteği ile "Yılın Yabancı Devlet Adamı" ödüllerine layık görüldüler.
01 Ocak 2007
Pazartesi
NEWW´in faaliyet takvimine göre İngiltere/Londra´da yeni yıl organizasyonuna katılım gerçekleştirildi.
Faaliyetler
18.09.2019
Önceki dönem faaliyetlerinin değerlendirildiği ve yeni projelerin ele alındığı TİKAD yeni çalışma dönemi açılış toplantısını, üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik


12.09.2019
TİKAD´ın üyesi olduğu, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) Kalkınma Kurulu´nun 18. Kurul Toplantısı, 12 Eylül Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası´nda gerçekleştirildi. Toplantıya, TİKAD adına Sayın Nilüfer Bulut katıldı.


25.06.2019
3. KKTC Kobi Zirvesi, `İnovasyon ve Bilişim´ temasıyla Kıbrıs Türk Yatırım Geliştirme Ajansı ve KOBİ Geliştirme Merkezi tarafından, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti´nde düzenlendi. Zirvede, TİKAD Başkanı Sayın Nilüfer Bulut konuşmacı olarak yer aldı.


19.06.2019
Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD), İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteği ve Galatasaray Üniversitesi (GSÜ) işbirliğiyle Girişimci Kadın Merkezi (GİKAMER)´i kurdu. Projenin basın lansmanı İstanbul´da basının yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.


03.05.2019
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen VII. Aile Şurası, 2 Mayıs 2019 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirildi. Şuraya, TİKAD Başkanı Sayın Nilüfer Bulut da katıldı.


Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2011 Türkiye İş Kadınları Derneği