Turkçe | English   

 
 
Faliyetler
2007 Yılı Faaliyetleri

13 Aralık 2007
Perşembe
Eskişehir Anemon Otel´de gerçekleşen Türkonfed 11. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi `´ İş Dünyasında Kadın `´ adlı programa TİKAD Başkan Yardımcısı sayın Demet Çetindoğan Sabancı konuşmacı olarak katılmıştır.
29 Ekim 2007
Pazartesi
18:00 - 22:00 saatleri arasında değerli üyelerimiz ve seçkin misafirlerin yer aldığı yemekli tekne gezisi düzenlenmiştir.
26 Ekim 2007
Cuma
Çırağan Sarayı Mabeyn Salonunda, Dünya Bilim ve Sanat Akademisi´nin (World Academy of Art and Science-Waas www.worlacademy.org) Türkiye´de yaptığı `´Geleceğe Bakış;kazanılmış dersler´´ (A look into the future;Challenges and lesson learned ) isimli 300 kişilik katılımla yabancı katılımcılarında bulunduğu ve Sayın Başbakanımız´ın da konuşmacı olarak katıldığı bir sempozyum yapılmıştır.
18 Ekim 2007
Perşembe
Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı sayın Fatma Şahin dernek merkezimizde sayın Başkanımız Nilüfer Bulut´u ziyaret ettiler.
26 Eylül 2007
Çarşamba
Les Ottomans Otel´de TİKAD üyeleri, İstanbul Milletvekilleri, Bakanlar, Konsolosluklar, Ruhani Liderler, sayın Başbakanımız, sayın Cumhurbaşkanımız ve iş dünyasının da davetli olduğu `´ Dinler Arası Hoşgörü İftarı `´ yapılmıştır.
03 Temmuz 2007
Salı
Türkiye´nin ekonomik ve siyasi istikrarı konulu panel yapılmıştır.
05 Mayıs 2007
Cumartesi
Türkiye - İstanbul Konferansı yapılmıştır.
11 Nisan 2007
Çarşamba
NEWW´in faaliyet kapsamında yer alan komite toplantısı Paris´te gerçekleştirilmiştir.
05 Nisan 2007
Perşembe
T.B.M.M tören salonunda derneğimizin üyelerinin de bulunduğu ödül töreninde TİKAD T.B.M.M üstün hizmet ödülüne sahip olmuştur.
30 Mart 2007
Cuma
TÜSİAD başkanı Arzuhan Yalçındağ´ın konuşmacı olarak katıldığı Avrupa´nın `´ Fermuar Sistemi `´ olarak adlandırdığı `´ Bir Sana, Bir Bana `´ adı altında bir toplantı yapılmıştır.
08 Mart 2007
Perşembe
8 Mart "Dünya Kadınlar Günü" münasebetiyle Kadın ve Aileden sorumlu Devlet Bakanlığına bağlı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Belediye Başkanlığı işbirliği ile Nevşehir Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde "Toplumsal Yaşamda Kadınlarımız" konulu panelde TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut konuşmacı olarak yer aldı.
07 Mart 2007
Çarşamba
Devlet Bakanı ve AB Baş müzakereci Sayın Ali Babacan´ın yemek davetine TİKAD olarak katılım sağlandı.
03 Mart 2007
Cumartesi
Kahramanmaraş Girişimci Kadınlar Derneğinin düzenlemiş olduğu sempozyumda, TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut konuşmacı olarak yer aldı.
10 Şubat 2007
Cumartesi
NEEW´in faaliyet takvimine göre Güney Afrika toplantısına katılım gerçekleştirildi.
24 Ocak 2007
Çarşamba
Les Ottomans Otel´de Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Polonya Cumhurbaşkanı L. Kaczynsk´nin katılımıyla; Türkiye´nin Avrupa Gelişimindeki Katkılarından ötürü Akademisyen Seçici kurul tarafından belirlenen isimlere verilmek üzere "2006 Yılı Başarı Ödülleri" töreni gerçekleştirildi.Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Yılın Devlet Adamı", Sayın Polonya Cumhurbaşkanı da AB sürecinde Türkiye´ye olan desteği ile "Yılın Yabancı Devlet Adamı" ödüllerine layık görüldüler.
01 Ocak 2007
Pazartesi
NEWW´in faaliyet takvimine göre İngiltere/Londra´da yeni yıl organizasyonuna katılım gerçekleştirildi.
Faaliyetler
14.12.2018
İstanbul Kalkınma Ajansının 17. kalkınma kurulu toplantısı,13 Aralık Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası´nda gerçekleştirildi. Toplantıya, TİKAD Başkanı Sayın Nilüfer Bulut katıldı.


24.11.2018
Bu yıl "Ailenin Güçlendirilmesi" temasıyla düzenlenen III. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Sn. Emine Erdoğan katılımıyla İstanbul´da gerçekleştirildi.TİKAD Başkanı Sn. Nilüfer Bulut da zirveye katıldı.


19.11.2018
TürkAkım projesinin deniz etabının tamamlanması töreni 19 Kasım'da İstanbul Kongre Merkezinde Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Sn. Viladimir Putin´in katılımıyla gerçekleşti.TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut da törene katıldı.


27.10.2018
TİKAD Yönetimi, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy'u Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeki ofisinde ziyaret etti.


23.10.2018
Çalışma dönemini değerlendirdiğimiz TİKAD üye toplantısını üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.


Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2011 Türkiye İş Kadınları Derneği