Turkçe | English   

 
 
Faliyetler
2008 Yılı Faaliyetleri

21 Kasım 2008
Cuma
Tarihlerinde Tikad olarak , Çırağan Palace Kempinski´ de "KÜRESEL DEĞİŞİMDE ULUSLAR ARASI İŞ KADINLARININ EKONOMİK, SİYASAL, KÜLTÜREL VE SOSYAL İŞ BİRLİĞİ " adı altında Dünya İş Kadınları Zirvesi Sempozyumu düzenlenmiştir.
02 Kasım 2008
Pazar
Tarihlerinde Tikad Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut ve Tikad Üyeleri , Suriye Arap Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı eşi Sayın Esma Esad´ın himayesinde Şam Meridian Otel' de yapılan , '' İslam Ülkeleri İş Kadınları Dördüncü Forumu '' konulu toplantıya katılım gerçekleştirilmiştir.
27 Ekim 2008
Pazartesi
Tarihinde Derneğimiz , Romanya İş Kadınları Derneği´ni Conrad Otel´de bir öğle yemeği ile ağırlamıştır.
08 Ekim 2008
Çarşamba
Türkiye İş Kadınları Derneği olarak yapılacak çalışmalar ve alınacak önlemler ile ilgili Türk askerine , Türk halkına ve Türk hükümetine ortak hareket platformu oluşturabilmek için , çağrıda bulunmak amacı ile 8 Ekim Çarşamba günü saat 10:30' da Conrad Oteli M - 31 salonunda basın toplantısı düzenlenmiş olup Tikad olarak "Teröre Karşı Tek Yürek Kampanyası" başlatılmıştır.
11 Eylül 2008
Perşembe
Tarihinde For Seasons Hotel´de , Tikad üyeleri , tüm Ruhani Liderler ve İş Dünyası´nın katılımı ile Sevgi İftar Yemeği düzenlenmiştir.
18 Ağustos 2008
Pazartesi
TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı ve TİKAD üyeleri , Sayın Dr. Mimar Kadir Topbaş´ı bir öğle yemeğinde ağırlayarak , 2010 Avrupa Başkenti İstanbul'u konu alan Dinleme ve Değerlendirme toplantısı düzenlenmiştir.
19 Haziran 2008
Perşembe
TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut , II. Başkan Demet Sabancı Çetindoğan , Dilek Hanif , Zehra Neşe Kavak ve Müge Sırmabıyık´ın da bulunduğu bir grup iş kadını , İstanbul Halk Ekmek´in Cebeci Fabrikası´nın tesislerini gezerek son derece temiz ve hijyenik bir ortamda üretildiğine şahit olduklarını yaptıkları basın açıklamalarında belirtmişlerdir.
09 Haziran 2008
Pazartesi
Hasankeyf , Midyat ve Mardin gezisi yapıldı. Daha sonra Mardin´den Diyarbakır´a geçilerek oradan da İstanbul´a dönüş yapıldı.
08 Haziran 2008
Pazar
2008 İl valisi Sn. Avni Mutlu´yu ziyaret , Dicle Üniversitesi Rektörü Sn. Fikri Canoruç´u ziyaret , tarihi yerleri ziyaret ( Gazi Köşkü , 4 Ayaklı Camii , Ulu Camii , Keçi Burcu...) , Kaburgacı Selim Amca´da Diyarbakırlı İş Adamları ile birlikte yemek yenildi. Diyarabakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Baydemir ile görüşme yapıldı. Gece Mardin Çerçiş Konağında Mardin Belediye Başkanının´da katılımı ile gerçekleşen yemek ve Mardin kına gecesi´ne katılım sağlandı. Daha sonra Diyarbakır´dan M
07 Haziran 2008
Cumartesi
Gaziantep´ten Urfa´ya geçilerek tekne ile Halfeti ve Rum Kale gezisi , Şanlıurfa Ticaret Odası Başkanı Sn. İsmail Demirkol ziyaret edildi.Akşam Diyarbakır´a gidilerek orada Eyvan Gecesi´ne katılım gerçekleşti.
06 Haziran 2008
Cuma
Güneydoğu gezisi için Gaziantep´e gidildi. Gün içerisinde Ticaret Odası Başkanı Sn. Mehmet Aslan´ı ziyaret , Gaziantep Mozaik Müzesi gezisi , Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı ve aynı zamanda Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cahit Nakıboğlu tarafından verilen brifing´e katılım , fabrika ziyaretleri , turistik gezi , Antep işi sergisi gezisi ve Torkut Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hasan Ersoy tarafından düzenlenen Gaziantep´in önemli sanayicilerinin de katılımı ile Tuğcan Otel´de akşam y
09 Nisan 2008
Çarşamba
Saat 13:30 `da Çırağan Sarayında Devlet Bakanı Sayın Mehmet Şimşek ile ekonomik gelişmeleri değerlendirme ve görüş alışverişinde bulunduğumuz bir yemekli toplantı yapılmıştır. Bu toplantıya TİKAD üyeleri dışında milliyet gazetesi köşe yazarı Meral Tamer ve Aynur Bektaş gibi isimlerde katılımlarını gerçekleştirmişlerdir
08 Mart 2008
Cumartesi
Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle ANITKABİR ziyaret edilerek ATATÜRK´ün mozolesine çelenk konuldu.Ayrıca AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin yönetiminde hazırlanmış olan Uluslar Arası 4. Yerel Yönetimde Kadın Şurası isimli sayın Başbakanımız ve uluslar arası katılımcılarında bulunduğu panele katılım gerçekleşti.
07 Mart 2008
Cuma
Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanımız tarafından sayın Cumhurbaşkanımız ABDULLAH GÜL ziyaret edilerek görüşme yapıldı.
02 Şubat 2008
Cumartesi
10:00 - 17:00 saatleri arasında THE PLAZA OTEL´de sayın Hasan Erol yönetiminde dernek üyelerinin katıldığı `´ ARAMA KONFERANSI `´ adlı program yapılmıştır.
Faaliyetler
21.09.2021
BM Genel Kurulu kapsamında, TİKAD Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi´nin teşrifleriyle New York'ta "Çevreye Duyarlı Sürdürülebilir Ekonomi ve İş Kadınlarının Rolü" başlıklı bir konferans düzenledi.


09.05.2021
Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nilüfer Bulut ve Başkan Yardımcımız Sayın Sema Güral Sürmeli "İş Dünyasında Anneler" konulu webinarda konuşmacı olarak yer aldılar.


04.05.2021
TİKAD ve HALKBANK ortak bir online toplantı gerçekleştirerek, resmi olarak ilk kez Halkbank bünyesinde kurulan "Kadın Girişimciler Bölümü" çerçevesinde, kadın girişimcilere sağlanabilecek destekleri ele aldılar.


27.04.2021
TİKAD ve DEİK, Fransa-Türkiye arasındaki ekonomik işbirliği konusunun ele alındığı ortak bir webinar gerçekleştirdi.


12.03.2021
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı'na TİKAD Başkanı Sayın Nilüfer Bulut da katıldı.


Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2011 Türkiye İş Kadınları Derneği