Türkiye İş Kadınları Derneği - Turkish Business Women Association

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle ve iş insanlarının katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek 'Her Anında Hep Yanında İstanbul İftar Buluşması' programına başkanımız Sayın Nilüfer Bulut da katıldı.

DEVAMINI OKU

Halkbank’ın kadın girişimcileri desteklemek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği Üreten Kadınlar Yarışması ödül törenine Başkanımız Nilüfer Bulut ve Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Güral Argat'da katıldı. katılacak.

DEVAMINI OKU

”Kadın İstihdam Sistemi İş Pozitif” Projesinin Tanıtım Toplantısı

DEVAMINI OKU

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen “Kadın Girişimcilerimizle Güçle Yarınlara” projesinin lansman toplantısına Başkanımız Sayın Nilüfer Bulut da katıldı.

DEVAMINI OKU

TİKAD yılsonu yemeği üyelerimizin katılımıyla Pera Palace Hotel'de gerçekleştirildi.

DEVAMINI OKU

Halkbank’ın kadın girişimcileri desteklemek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği Üreten Kadınlar Yarışması’nın bu yılki juri üyeleri arasında Başkanımız Nilüfer Bulut ve YK üyemiz Esin Güral Argat’da yer aldı.

DEVAMINI OKU

TİKAD üyeleri Cumhuriyet'imizin 100. Yılı vesilesiyle "Cumhuriyet Buluşması" etkinliğinde biraraya geldi.TİKAD üyeleri Cumhuriyet'imizin 100. Yılı vesilesiyle "Cumhuriyet Buluşması" etkinliğinde biraraya geldi.

DEVAMINI OKU

VI. Azerbaycan Kadınlar Kurultayı

DEVAMINI OKU

Dünyaya Yön Veren Kadınlar

DEVAMINI OKU

Türkiye-Azerbaycan-KKTC Kadın Girişimciler İş Forumu'

DEVAMINI OKU

“TİKAD Kadın Kooperatifleri Destekleme Platformu”

DEVAMINI OKU