Turkçe | English   

 
 
Faliyetler
2013 Yılı Faaliyetleri

13 Kasım 2013
Çarşamba
TİKAD her ay düzenlediği kahvaltılı Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı'nda bu ay CHP,AKP ve MHP milletvekillerini ağırladı. Basının da yer aldığı toplantıda Dünya Ekonomik Forumu'nun açıkladığı Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu değerlendirildi
29 Ekim 2013
Salı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle verdiği resepsiyona TİKAD başkanı Nilüfer Bulut ve konsey başkanı Demet Sabancı Çetindoğan da katıldı.
24 Ekim 2013
Perşembe
Nilüfer Bulut TİKAD'ın da kurumsal destekçisi olduğu CeBIT Sinerji zirvesine katıldı. Zirve 26 Ekime kadar sürecek
09 Ekim 2013
Çarşamba
TİKAD Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.Üyeler Tarbaya Otelinde kahvaltıda buluştu.
26 Eylül 2013
Perşembe
TİKAD, AB Komisyonu tarafından yürütülen "Eşitlik Sonuç Verir" çerçevesinde 26 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Ortaköy Princess Hotel'de İstanbul ayağı gerçekleştirilen workshop çalışmasına katıldı
28 Ağustos 2013
Çarşamba
TİKAD, Birleşik Arap Emirliği'nden gelen ve Sheikha Jawaher Bint Mohammed Al Qasimi'nin himayelerindeki Sharjah İşkadınları Konseyi temsilcilerini ağırladı.
29 Temmuz 2013
Pazartesi
TİKAD Sayın Emine ERDOĞAN'ın katıldığı bir iftar yemeği vererek iş, sanat ve medya dünyasının değerli temsilcilerini Beyaz Köşk'te ağırladı.
20 Haziran 2013
Perşembe
Sayın Nilüfer BULUT, Ekonomi Bakanlığınca organize edilen, sayın Zafer ÇAĞLAYAN ve Sayın Mehdi EKER'in konuşmacı oldukları Diyarbakır Green Park Oteldeki 'Yeni Teşvik Sisteminin 1. Yılı Değerlendirme Toplantısı" nda bir konuşma yaptı.
17 Mayıs 2013
Cuma
Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi, TİKAD ve Georgetown Üniveristesinin Washington'da gerçekleştirdiği "Barış ve Kalkınmada İşkadınlarının Rolü" konulu konferansta konuştu. Katılımın çok yoğun olduğu konferansa dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda işkadını katıldı.
06 Mayıs 2013
Pazartesi
TİKAD üyeleri " Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı" kapsamında dünyaca tanınmış ekonomi profesörümüz Sayın Aziz Akgül'ü 6 Mayıs Pazartesi günü Condrad Hotel'de bir öğle yemeğinde ağırladı.
02 Mayıs 2013
Perşembe
Nilüfer Bulut 2-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da yapılan Dünya Girişimci Kadınlar Forumuna (IWEF) panalist olarak katıldı. Ekonomi Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Şahin de konferansta yer aldılar
26 Nisan 2013
Cuma
Nilüfer Bulut Türkiye Yeşilay Cemiyetinin 26-27 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleştirdiği "Alkol Politikaları" konulu Sempozyuma katıldı.
16 Nisan 2013
Salı
Nilüfer Bulut Ekonomi Bakanlığının Hilton Otelde düzenlediği ve Bakanımız Sn. Zafer Çağlayan'ın katılımıyla gerçekleştirilen AB-ABD ve Yatırım Ortaklığı Anlaşması konulu toplantıda TİKAD'ın görüşlerini anlattı.
09 Mart 2013
Cumartesi
Türkiye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve eşi TİKAD'ın Konuğu olarak 9 Mart 2013'te ,Condrad Otel'de yapılan TİKAD Bilgilendirme Toplantısı'na katıldı.
08 Mart 2013
Cuma
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kadınlar Günü kutlama programı sebebiyle Cuma günü Siirt'e gitti. Aynı program kapsamında Nilüfer Bulut'ta Siirt'teydi.
28 Şubat 2013
Perşembe
TİKAD'ın Bir başkadır Benim Memleketim projesinin Tanıtım Gecesi Çırağan Sarayı'nda Sayın Emine Erdoğan ve Sayın Fatma Şahin'in katılımıyla yapıldı.
21 Şubat 2013
Perşembe
TİKAD "Bir Başkadır Benim Memleketim" eğitime destek projesini kamuoyuyla paylaşmak üzere basın toplantısı yaptı, Çırağan Sarayında yapılan toplantıda TİKAD'ın proje kapsamındaki çalışmaları anlatıldı.
29 Ocak 2013
Salı
Nilüfer Bulut, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün tarafından kamuoyuna açıklanan Türkiye Elektrik ve Elektronik Sektörü Strateji Belgesi ve Eylem Planı Toplantısına katıldı. Toplantı Four Seasons Bosphorus Hotel'de yapıldı.
10 Ocak 2013
Perşembe
Nilüfer Bulut T.C Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü'nün önderliğinde gerçeklştirilen Türkiye Cinsiyet Eşitliği Görev Grubu toplantısına katılıdı. Dünya Ekonomik Forumu/Türkiye Çalışma Grubu kapsamında yapılan toplantı İstanbul\'da gerçekleştirildi. T.C Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü\'nün önderliğinde gerçeklştirilen Türkiye Cinsiyet Eşitliği Görev Grubu toplantısına katılıdı. Dünya Ekonomik Forumu/Türkiye Çalışma Grubu kapsamında yapılan toplantı İstanbul\'da gerçekleştirildi.
Faaliyetler
14.12.2018
İstanbul Kalkınma Ajansının 17. kalkınma kurulu toplantısı,13 Aralık Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası´nda gerçekleştirildi. Toplantıya, TİKAD Başkanı Sayın Nilüfer Bulut katıldı.


24.11.2018
Bu yıl "Ailenin Güçlendirilmesi" temasıyla düzenlenen III. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Sn. Emine Erdoğan katılımıyla İstanbul´da gerçekleştirildi.TİKAD Başkanı Sn. Nilüfer Bulut da zirveye katıldı.


19.11.2018
TürkAkım projesinin deniz etabının tamamlanması töreni 19 Kasım'da İstanbul Kongre Merkezinde Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Sn. Viladimir Putin´in katılımıyla gerçekleşti.TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut da törene katıldı.


27.10.2018
TİKAD Yönetimi, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy'u Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeki ofisinde ziyaret etti.


23.10.2018
Çalışma dönemini değerlendirdiğimiz TİKAD üye toplantısını üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.


Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2011 Türkiye İş Kadınları Derneği